Kategorie
BASEN | CZYSZCZENIE

Odkurzacz basenowy ssący.

 Odkurzacz do basenu ssący jest wygodnym i łatwym w obsłudze robotem. Urządzenie zbiera zabrudzenia takie jak np. liście i pyłki przy użyciu opatentowanego systemu filtracji. Odkurzacz basenowy może być ręczny lub automatyczny.

Robot basenowy zapewnia szybkie i pełne wyczyszczenie basenu bez pozostawiania zanieczyszczeń. Wystarczy, że podłączysz go do skimmera lub złączki próżniowej w swoim basenie. To wszystko co wystarczy zrobić by wyczyścić basen. Odkurzacz do basenu może mieć różne kształty jak na przykład odkurzacz basenowy ssący Hayward Magic Clean czy odkurzacz Hayward WHALY

Te produkty marki Hayward posiada pierścień odbojowy, który zmniejsza tarcie, prowadząc je z dala od ścian, stopni i drabin, aby skutecznie kontynuować cykl czyszczenia.Dzięki unikalnym systemom turbin, które delikatnie przesuwają się po dnie basenu o wszystkich kształtach i rozmiarach, zapewniając wyjątkowo cichą pracę.

Odkurzacz marki Hayward ma także model pingwin który w zestawie posiada 3 różne kolory oczu i kokardki. Największą zaletą odkurzacza basenowego jest cena, w porównaniu do odkurzacz elektrycznego jest co najmniej o połowę tańszy.

W odpowiedzi na “Odkurzacz basenowy ssący.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *