Kategorie
LIFESTYLE PORADY | Q&A

Sezon basenowy za rogiem! Jakie efekty da miesiąc chodzenia na basen?

2. | Miesiąc chodzenia na basen – efekty

Już po dwóch tygodniach można zauważyć spadek masy oraz to, jak delikatnie zarysowują się mięśnie, zwłaszcza barki, klatka piersiowa i triceps.

Zauważalny jest też ogólny wzrost wydolności organizmu oraz formy. Płuca pływaka mają bowiem dwukrotnie większą pojemność, (11 litrów w stosunku do 5) niż osoby zupełnie stroniącej od wody.

3. | Koronawirus a basen! Nie musisz rezygnować z pływania!

Aktualna sytuacja epidemiologiczna, mówiąc najdelkatniej – nas nie rozpieszcza. Czy to oznacza, że tegoroczny sezon basenowy będzie można uznać za stracony? Jestem przekonany o tym, że nie!

Można zauważyć na rynku trend pokazujący zwiększone zainteresowanie basenami ogrodowymi. I jest to fantastyczne rozwiązanie na dzisiejsze czasy. Taki basen we własnym ogrodzie, pozwoli nam równie dobrze utrzymać formę, zapewni dyskrecję, a przede wszystkim, będzie całkowicie bezpieczny!

Dla kobiety dodatkowym argumentem będzie fakt, że każdy ogród zyska na estetyce i da zupełnie nowe możliwości aranżacji.

CZYTAJ TAKŻE: BASEN W OGRODZIE ARANŻACJE I INSPIRACJE

A te osoby, które już są w posiadaniu własnego basenu – zamierzacie podjąć wyzwanie i pływać przez miesiąc? Wiecie już, że warto! Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *