Kategorie
LIFESTYLE PORADY | Q&A WANNY SPA

Basen, SPA – dobrana para! Dlaczego właściciel basenu potrzebuje SPA?

Po co kupować wannę SPA, nawet jeśli jesteś już w posiadaniu własnego basenu? Pomoże Ci ona przełamać rutynę, dostarczy zupełnie innych wrażeń i nowych doświadczeń w przygodzie z wodą!

Jacuzzi ogrodowe – odprężenie i harmonia!

Każdy nabywca wanny SPA z hydromasażem, szuka w niej innych korzyści. Najczęściej taki sprzęt z powodzeniem służy jako domowe uzdrowisko, gdy potrzeba podreperować zdrowie, albo do pomocy w utrzymaniu dobrej formy. Jest też świetnym miejscem do spędzania wolnych chwil z rodziną lub z dziećmi – wystarczająca ilość miejsc i odpowiednia dla każdego wysokość wody oraz interesujące wyposażenie dodatkowe, jak zaawansowany system audio.

Korzyści z posiadania SPA zewnętrznego

Słowem – celem posiadania jacuzzi w ogrodzie jest zupełnie inny rodzaj relaksu, niż ma to miejsce na basenie. Ze względu na znacząco mniejsze rozmiary, odpadają w nim zaawansowane ćwiczenia pływackie i wytrzymałościowe. Nawiasem mówiąc – jeśli chcemy połączyć zalety jacuzzi i basenu – to mamy taką możliwość. Sprawdź co to jest SWIM SPA!

Wanna SPA nagrzewa się szybciej

Za pomocą wbudowanemu systemowi grzałek, ze względu na swój rozmiar jacuzzi nagrzewa się szybciej niż pełnowymiarowy basen. 

Więc, gdy pod koniec dnia, masz ochotę na szybką i relaksującą kąpiel w ciepłej wodzie, Twoje domowe SPA będzie w gotowości w ciągu zaledwie kilku minut.

Dysze gwarancją delikatnego masażu

Jacuzzi z hydromasażem są wyposażone w dysze wodne, zaprojektowane tak, aby zapewnić delikatny masaż wodny, pozwalający na złagodzenie nagromadzonego stresu.

Wanna SPA – tworzona do wylegiwania się w ogrodzie!

Siedzisz sobie w ciepłej wodzie, na wygodnym, wyprofilowanym siedzisku, opierając głowę o komfortowy zagłówek. Dysze subtelnie rozmasowują ciało z różnych stron. Popijasz bez pośpiechu lampkę wina i cieszysz chwilą bez zmartwień.

Taki obrazek jest bardzo trudny do osiągnięcia, przebywając w pełnowymiarowym basenie. Łatwiej jest też opróżnić jacuzzi zewnętrzne i dokładnie wyczyścić, jeśli dostanie się do wody coś niepożądanego.

Walory zdrowotne, jakie nie da Ci żaden basen!

Oprócz oczywistych właściwości, łagodzących stres, istnieją pewne korzyści zdrowotne, które uzyskamy, regularnie zażywając kąpieli w wannie SPA – jak na przykład – złagodzenie objawów zapalenia stawów, zmniejszone bóle mięśniowe i spokojniejszy, zdrowszy sen.

Akcesoria do wanny SPA

Pływający barek KIRAMI ▶▶▶ KLIKNIJ I SPRAWDŹ!

Pokrywy Termiczne ULTRA ▶▶▶ KLIKNIJ I SPRAWDŹ!

Schody do wanien SPA ▶▶▶ KLIKNIJ I SPRAWDŹ!

Cenieni producenci wanien SPA

Polska firma, działająca na rynku blisko ćwierć wieku – w ofercie oryginalne kanadyjskie Wanny SPA i SWIM SPA

Christi SPA ▶▶▶ KLIKNIJ I SPRAWDŹ!

HotSpring ▶▶▶ KLIKNIJ I SPRAWDŹ!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *